ALUMIL S77 SUPREME – okenný systém

Profilový systém s prerušeným tepelným mostom vyvinutý pre výrobu moderných okien.

ALUMIL S77 SUPREME

Profilový systém s prerušeným tepelným mostom vyvinutý pre výrobu moderných okien s nadštandardnou izoláciou krídiel, ktoré spĺňajú vysoké štandardy vyspelých európskych trhov.

Elegantný dizajn je ideálnym riešením pre najnáročnejšie projekty , ktoré vyžadujú vysoký výkon a kvalitu, maximálnu bezpečnosť a optimálnu cenu. Vysoká variabilita systému uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Systém obsahuje aj riešenia pre IN VISIBLE konštrukcie, ktoré sú stále populárnejšie a sú vhodné pre nové, moderné stavby, s požiadavkou na minimálnu pohľadovú šírku hliníkových konštrukcií a maximálny podiel presklenia. Systém má širokú škálu zúžených – NAROW profilov.

Obsahuje aj riešenia pre okná so skrytým krídlom. Vyznačuje sa vysokou energetickou účinnosťou , samozrejmosťou je certifikácia pre použitie do pasívnych domov v najrenomovanejšom európskom certifikačnom ústave ift Rosenheim GmbH – Nemecko. Okná zo systému ALUMIL S77 SUPREME majú vysokú úroveň zabezpečenia , výnimočné zvukovo – izolačné vlastnosti, jednoduché používanie a vysokú funkčnosť, moderný dizajn, jednoduchý prístup pre osoby so špeciálnymi potrebami a malé deti. Konštrukcie odolávajú vysokému zaťaženiu a funkčnosť je garantovaná aj v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok.