Salamander Streamline 5-komorový

Profilový systém Streamline, ktorý spĺňa všetky podmienky s nadčasovým dizajnom a najvyššou mierou funkčnosti.

Nadčasový dizajn

5 - komorový systém

Tento nový profilový systém SL má zdokonalené technické vlastnosti ako vysokú tepelnú izoláciu a optimálnu protihlukovú ochranu. Vďaka kombinácii rámu s hranatým resp. čiastočne predsadeným oblým krídlom vytvárajúcim tieňovú drážku. Streamline je vhodný prakticky na všetky typy stavieb.

 
 
 

 

Vlastnosti

5 - komorový okenný a dverový systém s prepracovaným usporiadaním komôr a stavebnou hĺbkou rámu 76 mm. Elegatné oblé krídlo má stavebnú hĺbku 82 mm a hrúbka vonjakších stien je 2,8 mm.

Ultra biela farba a hladkosť povrchu sa kombinuje s EPDM tesnením tej najvyššej kvality a tým poskytuje takmer hermetickú tesnosť okna.

Elegantný oblý tvar krídla, ktorý je harmonicky zvýraznený novým tvarom lišty, umožňuje štandardnú hrúbku zasklenia 24 mm, čo predstavuje hrúbku izolačného dvojskla.

Použitím zasklievacích líšt z profilovej rady 3D Luxus rozšírime ponuku hrúbky zasklenia až na 48 mm, čo predstavuje hĺbku izolačného trojskla.

 

 

Ďalšie výhody

Výnimočne ľahká starostlivosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Vynikajúce statické vlastnosti kvôli hrúbke obvodových stien profilového systému v kombinácii s pozinkovanou výstuhou rovnako pre rám a krídlo. Široká paleta dostupných farieb a dekorov.

 

Priepustnosť tepla rámom (Uf): 1,1

Priepustnosť tepla oknom (Uw): 0,77

Kovanie: Siegenia aubi

 

PSK Portál - sklopno-posuvné dvere

Svetlo, vzduch a voľnosť pohybu – veľkoplošné sklopno-posuvné dvere ponúkajú lepšiu kvalitu bývania celej rodine. Výhoda kovania s núteným ovládaním spočíva najmä v ľahkosti ovládania veľkých a ťažkých sklopno-posuvných prvkov až do 200kg, ktoré je možné sklápať a zatvárať aj bez vynaloženia väčšej fyzickej námahy. Posuvné krídlo sa ovláda jednou rukou pomocouergonomicky tvarovanej kľučky. Rovnako ľahké je aj zatvorenie krídla zo sklopenej polohy – otáčaním kľučky jednou rukou sa krídlo samé presunie zo sklopenej polohy do polohy zatvorenej bez nutnosti zatlačiť krídlo obidvomi rukami do zatvorenej polohy.

Sklopno-posuvné kovanie od SIEGENIA-AUBI zabezpečuje už v základnej verzii vyššiu úroveň bezpečnosti.